Wizyta kanoniczna J.E. ks. Biskupa Jana Wątroby w naszej szkole

Odsłony: 570

23 kwietnia 2018 roku  w ramach duszpasterskiej wizytacji parafii Brzostek naszą szkołę odwiedził ks. Biskup Jan Wątroba.

Uroczyste spotkanie rozpoczęło się od przywitania  naszego Gościa przez  Dyrekcję i przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego, po czym nastąpiła część artystyczna w wykonaniu młodzieży. Następnie głos zabrał biskup Jan Wątroba, który podziękował za ciepłe przyjęcie  i chwile wzruszeń wywołane słowami recytowanych tekstów oraz  śpiewanych piosenek, a zwłaszcza jednej - „Matczyne ręce”. Po wspólnej modlitwie biskup udzielił  zebranym pasterskiego błogosławieństwa, dokonał pamiątkowego wpisu do kroniki szkolnej i udał  się na spotkanie z nauczycielami oraz pracownikami szkoły. Dla całej społeczności szkolnej było to wyjątkowe wydarzenie, które na długo zostanie wszystkim    w pamięci.

J. Betlej

Zobacz zdjęcia

link1, link2