Ostatni dzwonek dla maturzystów ...

Odsłony: 618

 

W piątek 27 kwietnia  odbyła się w naszej szkole uroczystość pożegnania klas maturalnych.

Dyrektor szkoły pani Katarzyna Grygiel wręczyła nagrody i pamiątkowe dyplomy uczniom, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce, godnie reprezentowali szkołę w olimpiadach przedmiotowych, konkursach oraz wykazywali się zaangażowaniem w działania na rzecz szkoły i społeczności lokalnej. Wyróżnieni zostali również Honorowi Dawcy Krwi i najlepsi sportowcy.

Akademię przygotowali uczniowie klas trzecich, uświetniając występ montażem słowno-muzycznym. To była uroczystość pełna emocji – obok uśmiechów, podziękowań oraz życzeń znalazło się także miejsce na wzruszenie oraz krótką nostalgię za tym co mija bezpowrotnie. Przed absolwentami matura i wybór dalszej drogi życiowej – ważne, żeby znaleźć własną i konsekwentnie nią podążać.

Agnieszka Płaziak, fot. Grzegorz Kolbusz

Zobacz zdjęcia