Jubileusz 60-lecia Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Brzostku w obiektywie

Odsłony: 694

W ostatnią sobotę Zespół Szkół im. Jana Pawła II obchodził  jubileusz 60-lecia istnienia.  Do naszej placówki zjechało się wielu znamienitych Gości – byli: poseł na sejm, przedstawiciele władz powiatowych i gminnych, przedstawiciel kuratorium i dyrektorzy zaprzyjaźnionych szkół.  Jubileusz był także wspaniałą okazją do spotkania całej społeczności szkolnej – emerytowanych dyrektorów i nauczycieli, obecnych pracowników i uczniów, a także licznego grona absolwentów.

Msza święta, uroczysty apel i spotkanie okolicznościowe Rady Pedagogicznej, Rady Rodziców, zaproszonych Gości i absolwentów poszczególnych roczników to główne elementy obchodów. Oto fotoreportaż z tych wydarzeń. Pełne sprawozdanie już niebawem. 

Anna Hudyma