Tym, którzy prowadzą nas do źródeł wiedzy

Odsłony: 338

 

W poniedziałek 15 października odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, przygotowana przez tegoroczne klasy maturalne. Apel odbył się na sali gimnastycznej, która na ten dzień przybrała odświętny wygląd.

Na początek został wprowadzony sztandar szkoły i odśpiewano hymn państwowy. Następnie głos zabrała Dyrektor Szkoły Pani Katarzyna Grygiel, która złożyła życzenia nauczycielom
i pracownikom szkoły. Dzień Edukacji Narodowej to również dzień ślubowania uczniów klas pierwszych i okazja do wręczenia nagród nauczycielom za ich rzetelną pracę. Po części oficjalnej uczniowie piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku nauczycieli i pracowników obsługi. Uczniowie podkreślili swoją  wdzięczność za codzienny trud, poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków.

                                                                                                                             MŁ