Stypendyści Prezesa Rady Ministrów

Odsłony: 243

 

Uroczysta oprawa towarzyszyła Powiatowym Obchodom Dnia Edukacji Narodowej w Dębicy. Obchody odbyły się w sobotę 13 października. Zostały zorganizowane przez Wydział Edukacji Starostwa Powiatowego oraz Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Jana Pawła II  w Dębicy. Podczas uroczystości świętowano również Jubileusz 80-lecia „Mechanika”.

  W trakcie gali nagrodzono nauczycieli, doceniając w ten sposób ich osiągnięcia pedagogiczne i zaangażowanie w pracę zawodową, m.in. pani Katarzyny Grygiel i pana Jacka Berrahala, którzy otrzymali nagrodę starosty. Kilkunastu uczniów odebrało również Stypendia Prezesa Rady Ministrów. Wśród stypendystów znaleźli się również uczniowie naszej szkoły: Kinga Pruchnik i Michał Dudek. To uhonorowanie wysiłku jaki młodzież włożyła w zdobywanie wiedzy i umiejętności.

Dorota Machaj

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Większość zdjęć pochodzi z serwisu http://www.powiatdebicki.pl/