Ręcznie robione kartki bożonarodzeniowe

Odsłony: 221

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Świąteczne kartki kupić można w każdym sklepie. Ale o wiele więcej radości sprawią naszym bliskim kartki zrobione przez nas samodzielnie. To nie jest trudne! W ramach zajęć Szkolnego Koła Plastycznego uczniowie wykonali kilkadziesiąt kartek bożonarodzeniowych, z których część przekazali na akcję charytatywną pod hasłem „Pomagam chorym dzieciom”, która odbyła się w SP w Siedliskach Bogusz, a pozostałe zostały wysłane do nauczycieli emerytów Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Brzostku.

 Kartki świąteczne ostatnio, niestety, odeszły do lamusa – zastąpiły je wiadomości SMS. Szkoda, bo to piękna tradycja, a poza tym taką kartką, szczególnie własnoręcznie wykonaną, można pokazać naszym bliskim i przyjaciołom, że nam na nich zależy.

Dorota Machaj

Opiekun Szkolnego Koła Plastycznego

Zobacz zdjęcia