Przekaż szkole swój 1%

Odsłony: 144

Szanowni Państwo,

Zarząd Towarzystwa Przyjaciół Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Brzostku gorąco dziękuje wszystkim, którzy zdecydowali się przekazać 1% swoich podatków za rok 2017 na rzecz Szkoły. Jak co roku, również w tym roku zwracam się do Państwa z prośbą w imieniu Zarządu o finansowe wsparcie w postaci oddania 1% z tytułu rozliczenia podatku dochodowego od osób fizycznych. Z góry dziękuję za przejaw dobrej woli na rzecz Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Brzostku.

Mam również zaszczyt złożyć Państwu życzenia noworoczne: "Wszelkiej pomyślności oraz spełnienia najskrytszych marzeń, dużo zdrowia, optymizmu i powodzenia w życiu, a także wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku 2019".

Do życzeń dołączam informację z danymi do przekazania 1%.

Z poważaniem 

Prezes Margareta Stelmach