kontakty

Odsłony: 16944

Dyrektor szkoły: mgr inż. Katarzyna Grygiel  e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wicedyrektor szkoły: mgr Anna Hudyma: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kierownik szkolenia praktycznego: mgr inż. Paweł Machaj

Sekretariat: Grażyna  Jastrzębska, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 146830321,

Fax. 0146830321, adres szkoły: Klecie 125,  39-230 Brzostek

Kadry: Grażyna Wąsik: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Centrum multimedialne: mgr Teresa Młyniec:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Administrator i redaktor strony WWW: mgr inż. Jacek Berrahal: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pedagog szkolny: mgr Małgorzata Kmiecik: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.