Nauczyciele

Odsłony: 24236

KADRA PEDAGOGICZNA W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

Imię i nazwisko

Nauczane przedmioty

Dodatkowe informacje

Kadra kierownicza

Katarzyna Grygiel

fizyka, przedmioty architektury krajobrazu

Dyrektor

Anna Hudyma

język polski, WOK

Z-ca dyrektora

Paweł Machaj

zajęcia praktyczne

Kierownik szkolenia praktycznego

 

 

 

Nauczyciele Przedmiotów Ogólnokształcących

Małgorzata  Augustyn

język polski, WOS, wdż

Opiekun SU, wychowawca I Ż

Anna Fundakowska

przedmioty ekonomiczne, zajęcia praktyczne w architekturze krajobrazu. edukacja dla bezpieczeństwa

 

Maria Wójcik

język polski

Opiekun  II LO

Joanna Betlej

język polski, nauczyciel bibliotekarz

 Wychowawca I TM

Monika Sieradzka-Łukowicz

język angielski

Wychowawca III TM

Marta Oprządek

język niemiecki, język obcy zawodowy

Administrator e-dziennika, Opiekun  IVLO

Agnieszka Płaziak

język niemiecki, język obcy zawodowy

Wychowawca  IV TM

Małgorzata Jop

matematyka

Lider KWK

Małgorzata Batycka

matematyka, podstawy techniki

 

FarhatBerrahal

informatyka, fizyka, elektrotechnika, zajęcia praktyczne

Główny informatyk

Wychowawca  II TMRiA

Margareta Stelmach

geografia, matematyka, podstawy przedsiębiorczości

Wychowawca II TŁ, opiekun Towarzystwa Przyjaciół Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Brzostku.

Józef Nawracaj

historia, chemia, nauka jazdy sam.

Lider KPO

 

Mariola Świszcz

biologia, przedmioty gastronomiczne

Lider KPZ

Małgorzata Kmiecik

wychowanie fizyczne

Pedagog

Wojciech Bonarek

wychowanie fizyczne

Wychowawca III ZŁ

Bogdan Stelmach

wychowanie fizyczne

Wychowawca II ZŁ

Ks. Piotr Filipek

religia

 

Teresa Młyniec

nauczyciel bibliotekarz

Opiekun MCI, Opiekun Kawiarenki Literackiej

Nauczyciele Przedmiotów Zawodowych

Dorota Machaj

przedmioty architektury krajobrazu, zajęcia praktyczne, biologia, wych. fiz.

Wychowawca III TŁ

Grzegorz Grzesiakowski

przedmioty mechanizacyjne, zajęcia praktyczne, nauka jazdy

 

Ewa Czyrnia

przedmioty gastronomiczne, zajęcia praktyczne

 Wychowawca IV TŻ

Grzegorz Kolbusz

przedmioty ekonomiczne, zajęcia praktyczne

 

Andrzej Jedziniak

zajęcia praktyczne, nauka jazdy ciągnikiem i samochodem

 

Paweł Kasprzyk

przedmioty mechanizacyjne, zajęcia praktyczne

 

Ireneusz Musiał

przedmioty mechanizacyjne, zajęcia praktyczne, nauka jazdy ciągnikiem i samochodem

 

Marek Drechsler

zajęcia praktyczne, nauka jazdy, przepisy ruchu drogowego

 

Marek Święch

zajęcia praktyczne

 

Teresa Radelczuk

przedmioty gastronomiczne, zajęcia praktyczne

 

Małgorzata Kolbusz

zajęcia praktyczne

 

Danuta Wesołowska

zajęcia praktyczne