Najlepsi uczniowie

Najlepsi uczniowie

Odsłony: 9783

    Rok szkolny 2017/2018 semestr I

 NAJWYŻSZA  FREKWENCJA –

 Technik ŻYWIENIA I USŁUG GASTRONOMICZNYCH

 

klasa

 Nazwisko i imię ucznia

% wskaźnik  frekwencji

III TŻ

 Synowiecka Patrycja

100 %

II TŻ

Gabriela Miras

99,54%

I TŻ

Synowiecka Anna

98,67%

II TŻ

Boroń Weronika

95,51%

II TŻ

Stasiowski Grzegorz

 95,51%

III TŻ

Skórska Agnieszka

95,29%

II TŻ

Ogrodnik Patrycja

95,19%

I TŻ

Płaziak Dominika

95,18%

 

Technik ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU

 

klasa

Nazwisko i imię ucznia

  % wskaźnik frekwencji

IIITAK

Pruchnik Kinga

98, 05%

III TAK

Wojdyła Małgorzata

96,92%

 

TECHNIK MECHANIZACJI ROLNICTWA I AGROTRONIKI

 

klasa

Nazwisko i imię ucznia

% wskaźnik frekwencji

I TMRiA

Jasicki Michał

99,51%

IITMRiA

Jędrzejczyk Adrian

98,89%

I TMRiA

Dudek Michał

96,38%

I TMRiA

Mroczek Patryk

95,39%

 

Technik mechanizacji rolnictwa

klasa

Nazwisko i imię ucznia

% wskaźnik frekwencji

III TM

Hendzel Krzysztof

96,57%

IVTM

Czyż Szymon

96,55%

IVTM

Witek Norbert

96,24%

IV TM

Kaput Łukasz

95,42%

 Mechanik operator pojazdów i maszyn rolniczych

 

klasa

Nazwisko i imię ucznia

% wskaźnik frekwencji

IIZS

Żygłowicz Przemysław

87,76

III ZS

Woźniak Kacper

86,50%

 Zasadnicza szkoła zawodowa- cukiernik

klasa

Nazwisko i imię ucznia

% wskaźnik frekwencji

III ZSC

Bukowska Józefa

100%

III ZSC

Płaziak Patrycja

100%

III ZSC

Dziok Piotr

91,59%

    Najwyższa  Średnia ocen

klasa

Nazwisko i imię ucznia

Średnia ocen

I TMRi A

Dudek Michał

4,62

IIITŻ

Nawracaj Arkadiusz

4,56

III ZSC

Bukowska Józefa

4,56

IV TŻ

Machowska Klaudia

4,55

IV TM

Tragarz Łukasz

4,50

III TŻ

Sondej Sylwia

4,41

III ZSC

Andreasik Gabriela

4,38

I TŻ

Pietrucha Żaneta

4,33

II TŻ

Miras Gabriela

4,24

III ZSC

 Świstak Karolina

4,11

I TŻ

Marcinek Sylwia

4,05

III TAK

Zdrada Kinga

4,0

II ZSC

Zięba Barbara

4,0

 

 


Uczniowie z najwyższą średnią ocen w roku szkolnym 2016/2017

Imię i nazwisko

Klasa

Średnia ocen

Magdalena Święch

IV TAK

5,17

Łukasz Tragarz

III TM

5,0

Justyna Krawiec

IVTŻ

4,91

Sylwia Sondej

I TŻ

4,9

Arkadiusz Nawracaj

II TŻ

4,81

Gabriela Miras

I TŻ

4,76

Klaudia Machowska

III TŻ

4,5

Agnieszka Mazur

III ZSC

4,44

Daniel Pikusa

IV TM

4,42

Kinga Pruchnik

II TAK

4,41

Angelika Cabaj

IV TAK

4,33

Klaudia Kolbusz

III TŻ

4,31

Paulina Gil

III ZSC

4,22

Kinga Zdrada

 

II TAK

4,12

Uczniowie z najwyższą frekwencją

Imię i nazwisko

klasa

Procentowy wskaźnik frekwencji

Patryk Smołucha

I TMRiA

100%

Agnieszka Skórska

II TŻ

100%

Patrycja Synowiecka

II TŻ

100%

Adrian Jędrzejczyk

I TMRiA

100 %

Józefa Bukowska

II ZSC

99,25%

Gabriela Miras

II TŻ

99,02%

Szymon Czyż

III TM

98,93%

Wojciech Wójcik

IV TŻ

98,61%

Patrycja Ogrodnik

I TŻ

96,5%

Agata Tragarz

I TŻ

96,33%

Karolina Kudroń

IV TŻ

96,24%

Patrycja Płaziak

II ZSC

96,06%

Piotr Dziok

II ZS

95,52%

Radosław Wąsik

IV TM

95,51%

Kamil Bulsiewicz

I TMRiA

95,42%

Patryk Chmura

III TM

95,12%

Rafał Bańdur

I TMRiA

95,02%

Rok szkolny 2016/2017 semestr I

NAJWYŻSZA  FREKWENCJA – Technik ŻYWIENIA I USŁUG GASTRONOMICZNYCH

 

klasa

Nazwisko i imię ucznia

% wskaźnik  frekwencji

I TŻ

Miras  Gabriela

98.65%

I TŻ

Tragarz Agata

97,97%

I TŻ

Sondej Sylwia

96,45%

II TŻ

Czarnecka Patrycja

95,15%

II TŻ

Bieszczad Paulina

94,04%

III TŻ

Drozd Daria

92,08%

IV TŻ

Wójcik Wojciech

98,2%

IV TŻ

Kudroń Karolina

95,39%

Technik ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU

 

klasa

Nazwisko i imię ucznia

% wskaźnik frekwencji

I TAK

Błoniarz Kinga

95,76%

I TAK

Józefczyk Paulina

94,41%

II TAK

Pruchnik Kinga

95,21%

IV TAK

Boroń Aleksandra

90,65%

 

TECHNIK MECHANIZACJI ROLNICTWA I AGROTRONIKI

 

klasa

Nazwisko i imię ucznia

% wskaźnik frekwencji

I TMRiA

Chyłek Grzegorz

100%

I TMRiA

Smołucha Patryk

100%

I TMRiA

Jędrzejczyk Adrian

100%

I TMRiA

Bańdur Rafał

99,66%

I TMRiA

Bulsiewicz Rafał

99,15%

I TMRiA

Raś Dawid

97,62%

I TMRiA

Cisoń Łukasz

96,44%

I TMRiA

Traciłowski Grzegorz

95,25%

I TMRiA

Stasiowski Łukasz

93,89%

I TMRiA

Włodarczyk Jakub

93,38%

 

Technik mechanizacji rolnictwa

klasa

Nazwisko i imię ucznia

% wskaźnik frekwencji

II TM

Chodór Sławomir

94,79%

II TM

Stasiowski Marcin

94,97%

III TM

Czyż Szymon

99,51%

III TM

Chmura Patryk

96,05%

III TM

Witek Norbert

96,05%

III TM

Kaput Łukasz

93,91%

III TM

Tragarz Łukasz

93,75%

III TM

Błoniarz Kamil

93,63%

IV TM

Bachórz Sławomir

96,18%

IV TM

Wąsik Radosław

95,54%

IV TM

Dodolak Grzegorz

92,81%

IV TM

Ochałek Damian

92,04%

IV TM

Wożniak Dominik

91,69%

Mechanik operator pojazdów i maszyn rolniczych

 

klasa

Nazwisko i imię ucznia

% wskaźnik frekwencji

I ZS

Krawczyk Damian

94,38%

I ZS

Piotrowski Dawid

93,35%

II ZS

Woźniak Kacper

96,15%

III ZS

Ogrodnik Józef

94,27%

 

Zasadnicza szkoła zawodowa- cukiernik

klasa

Nazwisko i imię ucznia

% wskaźnik frekwencji

I ZSC

Zięba Barbara

91,24%

II ZSC

Dziok Piotr

97,43%

II ZSC

Bukowska Józefa

98,44%

II ZSC

Płaziak Patrycja

95,53%

III ZSC

Godek Martyna

92,32%

Najwyższa  Średnia ocen

klasa

Nazwisko i imię ucznia

Średnia ocen

I TŻ

Miras Gabriela

4,10

I TŻ

Sondej Sylwia

4,33

II TŻ

Nawracaj Arkadiusz

4,31

II TAK

Zdrada Kinga

4,06

II TAK

Pruchnik Kinga

4,31

III TŻ

Machowska klaudia

4,12

III TM

Tragarz Łukasz

4,33

III ZSC

Gil Paulina

4,11

III ZSC

Mazur agnieszka

4,11

IV TAK

Cabaj Angelika

4,17

IV TAK

Święch Magdalena

5,00

IV TŻ

Krawiec Justyna

4,45

IV TM

Pikusa Daniel

4,25