Ogłoszenia i informacje

Odsłony: 15289

Terminy egzaminów zawodowych 2018

Terminy egzaminów PDF-pobierz

 

 


Lista obecności na Egzaminie Potwierdzającym Kwalifikacje Zawodowe w dniu 11.01.2018r, godzina 1200

Kwalifikacja: T.15 Organizacja żywienia i usług gastronomicznych

( cześć pisemna ).

 

 

  1. Andreasik Bogdan
  2. Drozd Daria
  3. Gmiterek Patrycja
  4. Gwiżdż Mateusz
  5. Kolbusz Klaudia
  6. Kosiba Renata
  7. Machowska Klaudia
  8. Michońska Klaudia
  9. Raś Sylwia
  10. Stasiowski Piotr
  11. Stawarz Weronika
  12. Strączek Paulina
  13. Wadas Renata
  14. Wąsik Magda
  15. Więcek Patrycja
  16. Winiarska Urszula

 

 UWAGA:  każdy zdający powinien mieć – dokument potwierdzający tożsamość zdającego,  czarno piszący długopis lub pióro, kalkulator prosty.

 Lista obecności na Egzaminie Potwierdzającym Kwalifikacje Zawodowe w dniu 10.01.2018r, godzina 1300

Kwalifikacja: T.15 Organizacja żywienia i usług gastronomicznych

( cześć praktyczna ).

 

  1. Andreasik Bogdan
  2. Augustyn Monika
  3. Bukowska Maria
  4. Drozd Daria
  5. Gmiterek Patrycja
  6. Gwiżdż Mateusz
  7. Jedziniak Beata
  8. Kolbusz Klaudia
  9. Kosiba Renata
  10. Kudroń Karolina
  11. Machowska Klaudia
  12. Michońska Klaudia
  13. Raś Sylwia
  14. Stasiowski Piotr
  15. Stawarz Weronika
  16. Strączek Paulina
  17. Strojek Paulina
  18. Szydłowska Klaudia
  19. Wadas Renata
  20. Wąsik Magda
  21. Więcek Patrycja
  22. Winiarska Urszula

 UWAGA:  każdy zdający powinien mieć – dokument potwierdzający tożsamość zdającego,  czarno piszący długopis lub pióro, kalkulator prosty, ołówek, gumkę, linijkę, temperówkę.

Lista obecności na Egzaminie Potwierdzającym Kwalifikacje Zawodowe w dniu 11.01.2018r, godzina 1400

Kwalifikacja: M.43 Organizacja prac związanych z eksploatacją środków technicznych stosowanych w rolnictwie

( cześć pisemna ).

 

 

  1. Błoniarz Kamil
  2. Boroń Maciej
  3. Chmura Patryk
  4. Chodur Dominik
  5. Czyż Szymon
  6. Foryś Kacper
  7. Furman Marceli
  8. Gajda Przemysław
  9. Gąsior Janusz
  10. Janaś Karol
  11. Kaput Łukasz
  12. Samborski Paweł
  13. Stasiowski Stanisław
  14. Strojek Mateusz
  15. Szarek Mariusz
  16. Świerczek Mateusz
  17. Tabaczyński Jacek
  18. Tragarz Łukasz
  19. Witek Norbert
  20. Wojtuła Radosław
  21. Zyguła Sylwester
  22. Żygłowicz Mateusz

 

 

UWAGA:  każdy zdający powinien mieć – dokument potwierdzający tożsamość zdającego,  czarno piszący długopis lub pióro, kalkulator prosty.

 

Lista obecności na Egzaminie Potwierdzającym Kwalifikacje Zawodowe w dniu 10.01.2018r, godzina 1300

Kwalifikacja: M.43 Organizacja prac związanych z eksploatacją środków technicznych stosowanych w rolnictwie

 ( cześć praktyczna ).

 

 

  1. Błoniarz Kamil
  2. Boroń Maciej
  3. Chmura Patryk
  4. Chodur Dominik
  5. Czyż Szymon
  6. Foryś Kacper
  7. Furman Marceli
  8. Gajda Przemysław
  9. Gąsior Janusz
  10. Janaś Karol
  11. Kaput Łukasz
  12. Raś Daniel
  13. Samborski Paweł
  14. Stasiowski Stanisław
  15. Strojek Mateusz
  16. Szarek Mariusz
  17. Świerczek Mateusz
  18. Świstak Paweł
  19. Tabaczyński Jacek
  20. Tragarz Łukasz
  21. Warchoł Adrian
  22. Witek Norbert
  23. Wojtuła Radosław
  24. Zyguła Sylwester
  25. Żygłowicz Mateusz

 UWAGA:  każdy zdający powinien mieć – dokument potwierdzający tożsamość zdającego,  czarno piszący długopis lub pióro, kalkulator prosty, ołówek, gumkę, linijkę, temperówkę.

 



PLAN PRAKTYK ZAWODOWYCH 

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

Lp.

Klasa

Zawód

Wymiar

Praktyki

Termin

Miejsce

praktyki

1

III TŻiUG

Technik żywienia

I usług

gastronomicznych

4 tygodnie

29.V.2018r

23.IV.2018r

Szkolenie kursowe we współpracy z CKP w Dębicy („Obsługa programu Gastro POS”) – chętni uczniowie.

 

Zakłady gastronomiczne sieci zamkniętej i otwartej.

2

III TM

Technik

Mechanizacji

rolnictwa

4 tygodnie

29.V.2018r

23.IV.2018r

Szkolenie kursowe we współpracy z CKP w Dębicy („Układy sterowania i zabezpieczania silników elektrycznych”) – chętni uczniowie.

 

Zakłady przetwórstwo rolnego i zaplecza technicznego rolnictwa.

3

III TAK

Technik

Architektury

krajobrazu

4 tygodnie

29.V.2018r

23.IV.2018r

Szkolenie kursowe we współpracy z CKP w Dębicy („Obsługa programu AutoCad”) – chętni uczniowie.

 

Szkółki produkcyjne, ogrody botaniczne, kwiaciarnie, sklepy ogrodowe

 

kierownik szkolenia praktycznego Paweł Machaj

 


 

Zimowe ferie w naszej szkole

Podczas ferii zimowych br odbyły się trzy szkolenia kursowe, w których wzięło udział 45 uczestników (uczniów , absolwentów oraz osób z wolnego naboru).

W pierwszym tygodniu zimowego wypoczynku uczniowie z klas Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych oraz Technikum Architektury Krajobrazu, zrealizowali kurs kelnerski, którego celem było zdobycie dodatkowych kwalifikacji. Uczestnikami kursu byli uczniowie, którzy chcieli zarówno rozwinąć swoje zdolności jak i poznać kelnerskie zagadnienia.  Szkolenie wprowadziło od podstaw w kwestie obsługi konsumenta w czasie zajęć teoretycznych i  praktycznych, realizowanych w salach szkolnych warsztatów.

Na zakończenie kursu  odbył się egzamin. Wszyscy uczestnicy zdali pozytywnie otrzymując zaświadczenie o ukończonym szkoleniu w języku polskim oraz angielskim.

Równocześnie od pierwszego tygodnia ferii odbywał się kurs kierowca operator wózków jezdniowych z bezpieczną wymianą butli, który adresowany był przede wszystkim do uczniów i absolwentów Technikum Mechanizacji Rolnictwa oraz Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Kurs ten pomyślnie zakończył się egzaminem państwowym przed Komisją Urzędu Dozoru Technicznego w Tarnowie . Zarówno część teoretyczna jak i praktyczna kursu w całości odbyły się w pracowniach szkolnych warsztatów, co było dodatkowym udogodnieniem dla uczestników.

W pierwszym tygodniu ferii odbył się także kurs obsługa kas fiskalnych, który adresowany był do uczniów i absolwentów wszystkich kierunków naszej szkoły. Uczestnicy realizowali program teoretyczny i praktyczny obejmujący następujące zagadnienia główne:

  • Budowa i zasady działania kas różnych producentów
  • Obsługa operatorska- poziom sprzedawcy
  • Kasy systemowe – obsługa klienta przy użyciu czytnika kodów kreskowych
  • Obsługa operatorska - poziom kierownika.

Przeprowadzona ewaluacja szkoleń wskazuje na zadowolenie wszystkich uczestników, którzy mieli możliwość skorzystania z dodatkowej oferty edukacyjnej szkoły.

Teresa Radelczuk



 

 

 


INFORMACJA

 

 

o naborze na kursy

Podczas  ferii zimowych (16 – 29 styczeń 2017 r.) w naszej szkole odbędą się kursy:

  • Kelner
  • Barman
  • Obsługa kas fiskalnych
  • Operator wózków jezdniowych
  • Spawacz: metodą MIG, MAG, TIG, elektrodą otuloną,  spawanie plazmą

Kursy spawania kończą się egzaminem i wydaniem książeczki spawacza oraz certyfikatu spawacza przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach w języku polskim , angielskim i francuskim

  • Operator obrabiarek sterowanych numerycznie CNC
  • Kurs na operatora koparko – ładowarki

W kursach uczestniczyć mogą również absolwenci.

Termin zapisów oraz wpłat upływa dnia 30 listopada br.

 

Ponadto, przez kolejny już rok szkoła realizować będzie Program Unii Europejskiej w dziedzinie edukacji -  Erasmus + sektor Kształcenie i Szkolenie Zawodowe. W okresie lipiec - wrzesień 2017 młodzież w ramach praktyk zawodowych oraz absolwenci naszej szkoły mają możliwość udziału w stażu zawodowym w nowoczesnych gospodarstwach na terenie Dolnej Saksonii.

Zapraszamy do udziału.

 

Więcej informacji oraz zapisy u Kierownika Szkolenia Praktycznego lub pod nr tel.

14 6830320, 14 6830321.

 

Teresa Radelczuk

 


PLAN PRAKTYK ZAWODOWYCH

 

W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

 

Lp.

Klasa

Zawód

Wymiar praktyki

Termin

Miejsce

praktyki

1.

III TŻiUG

Technik żywienia i usług gastronomicznych

 

4 tygodnie

29.V. 2017 r. – 23.VI. 2017 r.

Szkolenie kursowe we współpracy z CKP w Dębicy („Obsługa programu Gastro POS”) – chętni uczniowie.

 

Zakłady gastronomiczne sieci zamkniętej i otwartej.

 

2.

III TM

Technik mechanizacji rolnictwa

 

4 tygodnie

29.V. 2017 r.– 23.VI. 2017 r.

Szkolenie kursowe we współpracy z CKP w Dębicy („Układy sterowania i zabezpieczania silników elektrycznych”) – chętni uczniowie.

 

Zakłady przetwórstwa rolnego i zaplecza technicznego rolnictwa.

 

Kierownik Szkolenia Praktycznego

mgr inż. Teresa Radelczuk

 

 


W czasie ferii zimowych w warsztatach szkolnych odbędą się kursy:

 

  1. Kelnerski – czas trwania 15.02. 2016 r. – 19.02. 2016 r.  Rozpoczęcie w poniedziałek 15.02. br o godz. 9.00 w sali 35.
  2. Operator wózków jezdniowych z bezpieczną wymianą butli – czas trwania 15.02.2016 r.  - 26.02. 2016 r. Rozpoczęcie w poniedziałek 15. 02. br o godz. 8.00 w sali 33.

Dokładne harmonogramy zajęć, egzaminów wewnętrznych oraz państwowych zostaną przedstawione uczestnikom w pierwszym dniu zajęć.

 

Teresa Radelczuk

 


 

W roku szkolnym 2015/2016 uczniowie oraz absolwenci szkoły mają możliwość wyjazdu za granicę w ramach praktyk zawodowych oraz staży :

1)      Do Niemiec – prowadzony jest nabór na wyjazd do Dolnej Saksonii. Zgłoszona została grupa uczniów klasy III Technikum Mechanizacji Rolnictwa dla których przeprowadzony zostanie kurs języka niemieckiego przygotowujący do rozmowy kwalifikacyjnej w marcu br. Są jeszcze miejsca. Wyjazd odbędzie się w ramach unijnego programu Erasmus +.

 

2)      Do Holandii – wyjazdy odbywać się będą od marca do września br . Chętnych uczniów proszę o złożenie C.V w języku polskim w terminie do 29. 02. br. Wyjazd uzależniony będzie od możliwości związanych z terminami egzaminów z kwalifikacji w sesji letniej.

Na wyjazd mogą zgłaszać się także absolwenci szkoły. W tym przypadku warunkiem jest status osoby bezrobotnej od czasu ukończenia szkoły oraz posiadanie karty ISIC.

 

Więcej informacji u Kierownika Szkolenia Praktycznego.

Teresa Radelczuk


 

 

Informacja dla tegorocznych absolwentów techników

Przypominam terminy egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe:

Egzamin pisemny dla wszystkich odbędzie się w dniu 15 czerwca (poniedziałek)  o godzinie 12.00

Egzamin praktyczny:

Technikum Architektury Krajobrazu – 16 czerwca o godzinie 9.00

Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego – 17 czerwca o godzinie 9.00

Technikum Mechanizacji Rolnictwa – 16 czerwca, dwie zmiany (godzina 9.00 oraz 15.00):

Uczniowie zdający o godzinie 9.00 :

  1. Augustyn Wojciech
  2. Byś Dawid
  3. Czajka Sebastian
  4. Dziedzic Daniel
  5. Dziedzic Piotr
  6. Grodzki Paweł
  7. Grygiel Dawid
  8. Ignarski Marcin
  9. Kolbusz Kamil
  10. Marcinek Bartłomiej
  11. Noga Paweł
  12. Nowak Dariusz
  13. Nowak Mateusz
  14. Ochałek Dawid
  15. Orzechowski Dominik

Uczniowie zdający o godzinie 15.00:

  1. Papiernik Dawid
  2. Papuga Patryk
  3. Piotrowski Sławomir
  4. Pomykacz Michał
  5. Samborski Daniel
  6. Stanek Dawid
  7. Stanek Mateusz
  8. Traciłowski Rafał
  9. Witek Bartłomiej
  10. Wojnarowski Piotr
  11. Wójcik Mariusz
  12. Zając Mateusz
  13. Zieliński Kamil

W dniu egzaminu absolwenci  powinni zgłosić się w szkole na 30 minut przed godziną jego rozpoczęcia,  z dowodem osobistym. Absolwenci Technikum Mechanizacji Rolnictwa na część praktyczną egzaminu muszą mieć kompletny strój roboczy.

 

Kierownik Szkolenia Praktycznego

Teresa Radelczuk

 

HARMONOGRAM KONSULTACJI PRZED EGZAMINEM POTWIERDZAJĄCYM KWALIFIKACJE ZAWODOWE

 

KLASA IV Technikum Mechanizacji Rolnictwa

A. Jedziniak 29. V. br godz. 8.00

G. Grzesiakowski 8. VI. br godz. 8.00

G. Kolbusz 12. VI. br godz. 9.00

KLASA IV Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego

E. Kurzawa

27. V. br godz.9.40

3. VI.  br godz. 9.40

10. VI. br godz. 9.40

16. VI. br godz. 9.00

M. Świszcz

3. VI. br godz. 10.30

10. VI. br godz. 10.30

12. VI. br godz. 10.30

 

KLASA IV Technikum Architektury Krajobrazu

P. Machaj

14. V. br godz  12.00

21.V. br godz  12.00

28. V. br godz. 12.00

11.VI.br godz. 12.00

 

Kierownik Szkolenia Praktycznego

Teresa Radelczuk

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ NA KURSIE

 

OBSŁUGA KAS FISKALNYCH

 

NR  31-003

 

CZAS TRWANIA:  10.02.2015 – 11.02.2015

 

DATA

CZAS TRWANIA

ILOŚĆ GODZIN

RODZAJ ZAJĘĆ

WYKŁADOWCA INSTRUKTOR

10.02.2015

9.00 – 15.00

8

Zajęcia teoretyczne / praktyczne

Wiesław  Jasielec

11.02.2015

9.00 – 15.00

8

Zajęcia teoretyczne / praktyczne

Wiesław Jasielec

 

OGÓŁEM:

16

 

 

 

KIEROWCA WÓZKÓW JEZDNIOWYCH  Z NAPĘDEM SILNIKOWYM Z WYMIANĄ BUTLI

 

NR 31-002

 

02.02.2015 – 14.02.2015

 

 

 

DATA

CZAS TRWANIA

ILOŚĆ GODZIN

RODZAJ ZAJĘĆ

WYKŁADOWCA

02.02.2015

8.00 – 14.00

8

Zajęcia teoretyczne

Andrzej Jedziniak

03.02.2015

8.00 – 14.00

8

Zajęcia teoretyczne

Andrzej Jedziniak

04.02.2015

8.00 – 14.00

8

Zajęcia teoretyczne

Andrzej Jedziniak

05.02.2015

8.00 – 14.00

8

Zajęcia teoretyczne

Andrzej Jedziniak

06.02.2015

8.00 – 14.00

8

Zajęcia teoretyczne

Egzamin wewnętrzny

Andrzej Jedziniak

07.02.2015

8.00 – 13.15

7

Zajęcia teoretyczne

Andrzej Jedziniak

09.02.2015

Andrzej  Jedziniak

7.00 – 10.00 3 os.

10.00 – 13.00 3 os.

13.00 – 16.00 3 os.

Grzegorz Grzesiakowski

12.00 – 15.00 3 os.

15.00 – 18 .00 3 os.

18.00 – 21.00 2 os.

 

3

3

3

 

3

3

3

Praktyczna nauka jazdy wózkiem

Andrzej  Jedziniak

Grzegorz Grzesiakowski

10.02.2015

Andrzej  Jedziniak

7.00 – 10.00 3 os.

10.00 – 13.00 3 os.

13.00 – 16.00 3 os.

Grzegorz Grzesiakowski

12.00 – 15.00 3 os.

15.00 – 18 .00 3 os.

18.00 – 21.00 2 os.

 

3

3

3

 

3

3

3

Praktyczna nauka jazdy wózkiem

Andrzej  Jedziniak

Grzegorz Grzesiakowski

11.02.2015

Andrzej  Jedziniak

7.00 – 10.00 3 os.

10.00 – 13.00 3 os.

13.00 – 16.00 3 os.

Grzegorz Grzesiakowski

12.00 – 15.00 3 os.

15.00 – 18 .00 3 os.

18.00 – 21.00 2 os.

 

3

3

3

 

3

3

3

Praktyczna nauka jazdy wózkiem

Andrzej  Jedziniak

Grzegorz Grzesiakowski

12.02.2015

Andrzej  Jedziniak

7.00 – 10.00 3 os.

10.00 – 13.00 3 os.

13.00 – 16.00 3 os.

Grzegorz Grzesiakowski

12.00 – 15.00 3 os.

15.00 – 18 .00 3 os.

18.00 – 21.00 2 os.

 

3

3

3

 

3

3

3

Praktyczna nauka jazdy wózkiem

Andrzej  Jedziniak

Grzegorz Grzesiakowski

13.02.2015

Andrzej  Jedziniak

7.00 – 10.00 3 os.

10.00 – 13.00 3 os.

13.00 – 16.00 3 os.

Grzegorz Grzesiakowski

12.00 – 15.00 3 os.

15.00 – 18 .00 3 os.

18.00 – 21.00 2 os.

 

3

3

3

 

3

3

3

Praktyczna nauka jazdy wózkiem

Andrzej  Jedziniak

Grzegorz Grzesiakowski

14.02.2015

9.00 – 14.00

5

Praktyczna nauka wymiany butli

Andrzej  Jedziniak

Grzegorz Grzesiakowski

 

OGÓŁEM:

67

 

 

 

KELNER

 

NR  31-001

 

CZAS TRWANIA: 02.02.2015  -  06.02.2015

 

DATA

CZAS TRWANIA

ILOŚĆ GODZIN

RODZAJ ZAJĘĆ

WYKŁADOWCA INSTRUKTOR

02.02.2015

8.00-14.00

8

Zajęcia teoretyczne / praktyczne

Teresa Radelczuk

 

03.02.2015

8.00-14.00

8

Zajęcia teoretyczne / praktyczne

Teresa Radelczuk

 

04.02.2015

8.00-14.00

8

Zajęcia teoretyczne / praktyczne

Teresa Radelczuk

 

05.02.2015

8.00-14.00

8

Zajęcia teoretyczne / praktyczne

Teresa Radelczuk

 

06.02.2015

8.00-14.00

( godz. 12.00 – Egzamin)

8

Zajęcia teoretyczne / praktyczne

 

 

Teresa Radelczuk

 

 

OGÓŁEM:

40

 

 

Teresa Radelczuk

 

 


 

Zaliczenie praktyk zawodowych w klasach trzecich odbędzie się

20 sierpnia br. (środa) w sali nr 4 w szkole:

 

Klasa III Technikum Mechanizacji Rolnictwa:  godz. 8.00

Skład komisji:

Teresa Radelczuk, Wojciech Bonarek, Grzegorz Kolbusz

 

Klasa III Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego: godz. 10.00

Skład komisji:

Teresa Radelczuk, Małgorzata Kmiecik, Ewa Czyrnia

 

Klasa III Technikum Architektury Krajobrazu: godz. 11.00

Skład komisji:

Teresa Radelczuk, Małgorzata Kmiecik, Dorota Machaj

 

Na zaliczenie uczeń przynosi uzupełniony indeks oraz zaświadczenie z oceną od pracodawcy.

Teresa Radelczuk

 

Konsultacje dla absolwentów przed egzaminem potwierdzającym kwalifikacje zawodowe

 

Lp.

Klasa

Data konsultacji

Nauczyciel

Nr  sali

1.

IV TŻ „B”

 

1)  3.VI.    godz.8.oo

2) 10.VI.   godz. 8.oo

3) 3.VI.     godz.8.oo

4) 10.VI.   godz. 8.oo

 

M. Kolbusz

M. Kolbusz

D. Wesołowska

D. Wesołowska

Sala nr 25 (kuchnia)

Sala nr 25 (kuchnia)

Sala nr 0   (jadalnia)

Sala nr 0   (jadalnia)

2.

IV TŻ „A”

1) 26.V.   godz. 10.oo

2) 3.VI .   godz. 10.oo

3) 2. VI.   godz. 8.oo

4) 9. VI.   godz. 8.oo

5) 12. VI. godz. 11.30

6) 17. VI. godz. 10.30

 

M. Kolbusz

M. Kolbusz

D. Wesołowska

D. Wesołowska

E. Kurzawa

E. Kurzawa

Sala nr 25 (kuchnia)

Sala nr 25 (kuchnia)

Sala nr 0   (jadalnia)

Sala nr 0   (jadalnia)

Kuchnia- warsztaty

Kuchnia- warsztaty

3.

IV TM

1) 26. V.  godz. 8.oo

2) 2. VI.   godz. 8.oo

3) 26. V.  godz. 8.oo

4) 2. VI.   godz. 8.oo

 

G. Grzesiakowski

G. Grzesiakowski

G. Kolbusz

G. Kolbusz

Sala nr 9- warsztaty

Sala nr 9- warsztaty

Sala nr 7- warsztaty

Sala nr 7- warsztaty

Teresa Radelczuk

Skorzystaliśmy z zaproszenia Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Krośnie

17 marca br. uczniowie klas gastronomicznych mieli okazję uczestniczyć w ćwiczeniach laboratoryjnych Instytutu Analizy i Oceny Żywności Wydziału Towaroznawstwa PWSZ w Krośnie.

Pracownicy naukowi zapoznali nas z najnowocześniejszym sprzętem analitycznym, metodami analizy i oceny produktów żywnościowych. Nareszcie dokładnie zbadaliśmy ilość i strukturę beta-karotenu papryki i marchwi. Oceniliśmy jakość jaj fermowych i tych od „szczęśliwych kur”. Przekonaliśmy się o zaletach i wadach znanych i lubianych napojów chłodzących. Poznaliśmy tajemnicę wartości odżywczej mleka i miodu.

Żywność to prawdziwy mikrokosmos naszego zdrowia i urody, a badania laboratoryjne to w dzisiejszej dobie sama przyjemność. Nabraliśmy przekonania, że studiowanie to nie tylko nauka, ale też ciekawa przygoda. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Krośnie oferuje nam wiele kierunków i możliwości zdobycia szerokiej wiedzy i umiejętności praktycznych, które gwarantują zdobycie ciekawej pracy. Decydujmy się. Naprawdę warto!

Wycieczka przedmiotowa do restauracji „Jodłowy Dwór” w Jodłowej

Z  prawdziwie polską gościnnością zostaliśmy przyjęci w pięknym obiekcie restauracyjno- hotelowym, który zaprezentowali nam sami gospodarze. Doprawdy zachwycili nas prezentowanym stylem obsługi, wysokim poziomem oferowanych usług.  Pięknem architektury, na tle jodłowskiego krajobrazu, kompleks przywołuje niezwykły obraz polskiej dworskości, zaskakuje przy tym wspaniałym, nowoczesnym urządzeniem zarówno części konsumpcyjnej, jak i produkcyjnej. Uczniowie mieli okazję zapoznać się z efektownym układem funkcjonalnym, najnowszymi urządzeniami  i sprzętem gastronomicznym, który prezentował nam sam Szef Kuchni. Kilku czwartoklasistów z myślą o przyszłej pracy umówiło się na rozmowę kwalifikacyjną. Mamy więc nadzieję na dalszą współpracę i niejedną historię, którą zapoczątkowała nasza wycieczka.

Oferta szkolenia kursowego dla uczniów

 

Kolejną w tym roku szkolnym możliwością dla uczniów w ramach praktycznej nauki zawodu jest bezpłatny udział w szkoleniach organizowanych przez szkołę we współpracy z Centrum Kształcenia Praktycznego w Dębicy. Dla uczniów z pionu mechanizacji odbędzie się szkolenie „Nowoczesne instalacje elektryczne odbiorcze w budynkach”, uczniowie z technikum żywienia skorzystają z kursu komputerowego „Obsługa programu Gastro Szef” natomiast uczniowie technikum architektury krajobrazu uczestniczyć będą w kursie komputerowym „Obsługa programu INSERT GT” - we współpracy z urządzeniami fiskalnymi. Realizacja tych szkoleń przewidziana jest na maj/czerwiec br - czas odbywania praktyk zawodowych.

Ponadto uczniowie oraz absolwenci mają możliwość skorzystania z dodatkowej oferty kursowej we współpracy z ZDZ- em w Tarnowie, której realizacja jest zaplanowana na maj br. Odbywa się nabór na następujące kursy:

  1. Operator obrabiarek CNC (35 godzin)- celem kursu jest zdobycie wiedzy teoretycznej i praktycznej w zakresie obsługi obrabiarek CNC,
  2. Kosztorysowanie robót budowlanych (40 godzin)- celem szkolenia jest zapoznanie z zasadami opracowywania przedmiarów, obmiarów, kosztorysów inwestorskich i powykonawczych z wykorzystaniem specjalistycznego oprogramowania komputerowego.
  3. Autocad- komputerowe wspomaganie- 2D projektowanie (35 godzin)- celem kursu jest zapoznanie z możliwościami programu, nabycie umiejętności rysowania obiektów w wersji płaskiej (2D) i przestrzennej (3D). Przygotowanie do samodzielnego opracowywania części rysunkowej projektów technicznych. Istnieje możliwość zaliczenia egzaminu państwowego i otrzymania odpowiedniego certyfikatu.
  4. Uprawnienia elektryczno- energetyczne do 1 kV (30 godzin)

Więcej informacji oraz zapisy u Kierownika Szkolenia Praktycznego.

Teresa Radelczuk

Zakończony kurs – kierowca wózków jezdniowych

W środę 5, pomyślnie, egzaminem wewnętrznym zakończył się kurs dla 21 uczestników (uczniów i absolwentów).

Celem kursu była nauka i zdobycie uprawnień zezwalających na kierowanie wózkami jezdniowymi. Uczestnicy realizowali program podczas wykładów teoretycznych w pierwszym tygodniu  ferii w szkole oraz część praktyczną w drugim tygodniu ferii w firmie EKIW w Brzostku.

Program kursu obejmował następujące zagadnienia:

  • Typy stosowanych wózków jezdniowych
  • Budowa wózka
  • Czynności operatora przy obsłudze wózków przed podjęciem pracy i po pracy wózkami
  • Czynności operatora w czasie pracy z wózkami
  • Wiadomości z zakresu ładunkoznawstwa
  • Wiadomości z zakresu BHP
  • Wiadomości o dozorze technicznym
  • Praktyczna nauka jazdy

Dla chętnych uczestników organizujemy egzamin państwowy przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego z Tarnowa. Egzamin ten odbędzie się w marcu br. w firmie EKIW w Brzostku.

Teresa Radelczuk

Ferie w szkole

W drugim tygodniu zimowego wypoczynku 18 uczniów z klas Technikum Żywienia ukończyło kurs kelnerski, którego celem było zdobycie dodatkowych kwalifikacji. Uczestnikami kursu byli uczniowie, którzy chcieli poszerzyć swoje zdolności jak i nowicjusze pragnący poznać i zagłębić się w kelnerskie zagadnienia.  Szkolenie wprowadziło od podstaw w kwestie obsługi konsumenta w czasie wykładów teoretycznych oraz ćwiczeń i zajęć praktycznych, realizowanych w nowej pracowni obsługi konsumenta. Program kursu obejmował następujące zagadnienia:

1. Zawód kelner.
- obowiązki i wizerunek profesjonalnego kelnera
- praca w zespole kelnerskim
- motywacja i cele- jak być dobrym kelnerem?
- zasady bezpieczeństwa- system obsługi w zakładach gastronomicznych

2. Przygotowanie stanowiska pracy.
- higiena pracy
- kultura osobista i etyka zawodowa kelnera
- wyposażenie zawodowe kelnera
- relacja kelner- kucharz

3. Obsługa gości restauracyjnych.
- powitanie
- serwis
- podziękowanie i pożegnanie gości
- obsługa z prawej strony klienta
- obsługa z lewej strony klienta

4. Style obsługi: serwis francuski, rosyjski, angielski, amerykański .

5. Prezentacja zastawy stołowej.
- prawidłowe dobieranie sprzętu do charakteru potrawy i napoju
- nakrywanie do stołu

6. Profesjonalne nakrywanie do stołu/ bielizna stołowa.
- techniki składania, rozkładania i zdejmowania obrusów
- zmiana obrusów w obecności gości

7. Technika noszenia naczyń: nadchwyt, podchwyt, , na serwetkach kelnerskich, na tacy.

8. Techniki noszenia tac: układanie naczyń na tacach/ zasady obciążania, przenoszenie naczyń, wykorzystanie wózka kelnerskiego.

9. Organizacja i techniki obsługi przy serwowaniu posiłków.
- zasady podawania zup i dań zasadniczych
- techniki serwowania śniadań
- zasady obsługi przy podawaniu przekąsek i deserów

10. Dobór alkoholi do potraw temperatura i normy podawania- przegląd i charakterystyka ważniejszych marek .

11. Zbieranie zastawy stołowej po konsumpcji.
- zbieranie talerzy po konsumpcji
- zbieranie zastawy stołowej na tacę

12. Organizacja przyjęć okolicznościowych.
- przygotowanie sali
- nakrywanie i dekoracja stołów
- dobór serwisu
- techniki obsługi gości

13. Systemy rozliczeń kelnerskich: system bloczkowy, francuski, półfrancuski, kas kelnerskich .

Po zrealizowaniu wykładów i ćwiczeń odbył się egzamin teoretyczny oraz praktyczny, który wszyscy uczestnicy zdali pozytywnie otrzymując zaświadczenie o ukończonym szkoleniu.

Teresa Radelczuk

Zakończył się kurs "Obsługa kas fiskalnych"

W czasie ferii zimowych rozpoczęły się w naszej szkole trzy kursy, w których wzięło udział w sumie 70 uczestników (uczniów oraz absolwentów). Kurs obsługa kas fiskalnych zakończył się pomyślnie dla wszystkich słuchaczy w pierwszym tygodniu ferii. Kursanci realizowali program teoretyczny i praktyczny obejmujący następujące zagadnienia:

  • Budowa i zasady działania kas- kasy różnych producentów.
  • Obsługa operatorska- poziom sprzedawcy:

- korekty pomyłek

- sprzedaż towarów w opakowaniach zwrotnych

- wpłaty i wypłaty gotówki z kasy

- formy płatności np. bon, karta, gotówka

- udzielanie rabatów

- współpraca kasy z wagą i z szufladą

- wymiana materiałów eksploatacyjnych (rolki, tasiemki, nakładki na klawiaturę)

  • Kasy systemowe – obsługa klienta przy użyciu czytnika kodów kreskowych
  • Obsługa operatorska - poziom kierownika:

- rozliczenie kasjerów

- nadawanie haseł i uprawnień kasjerom

- raporty: dobowy fiskalny, miesięczne, statystyczne, techniczne

- postępowanie w razie awarii kasy

- serwis techniczny- prawa i obowiązki

Ankieta przeprowadzona na zakończenie kursu (po wręczeniu zaświadczeń) wskazuje na zadowolenie wszystkich uczestników, którzy wysoko ocenili  poziom realizacji tematyki przez prowadzącego, przydatność omawianych zagadnień, sposób prowadzenia oraz organizację kursu.

Teresa Radelczuk

HARMONOGRAM KURSÓW W CZASIE FERII ZIMOWYCH

HARMONOGRAM  ZAJĘĆ  TEORETYCZNYCH NA KURSIE

 

KIEROWCA WÓZKÓW JEZDNIOWYCH

 

 

DATA

CZAS TRWANIA

ILOŚĆ GODZIN

RODZAJ ZAJĘĆ

WYKŁADOWCA

20.01.2014

8.00 – 14.00

8

Zajęcia teoretyczne

Grzegorz Grzesiakowski Andrzej Jedziniak

 

21.01.2014

8.00 – 14.45

9

Zajęcia teoretyczne

Grzegorz Grzesiakowski Andrzej Jedziniak

22.01.2014

8.00 – 14.45

9

Zajęcia teoretyczne

Grzegorz Grzesiakowski Andrzej Jedziniak

23.01.2014

8.00 – 14.45

9

Zajęcia teoretyczne

Grzegorz Grzesiakowski Andrzej Jedziniak

24.01.2014

8.00 – 14.45

9

Zajęcia teoretyczne

Egzamin wewnętrzny

Grzegorz Grzesiakowski Andrzej Jedziniak

 

OGÓŁEM:

44

 

 

Zajęcia praktyczne odbędą się po egzaminie wewnętrznym z teorii. Dokładny harmonogram przedstawiony zostanie w czasie trwania kursu.

Wykłady odbywać się będą w szkolnych warsztatach w sali nr 35.

 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ NA KURSIE  KELNER

 

CZAS TRWANIA: 22.01.2014  -  28.01.2014

 

 

DATA

CZAS TRWANIA

ILOŚĆ GODZIN

RODZAJ ZAJĘĆ

WYKŁADOWCA INSTRUKTOR

22.01.2014

9.00 – 15.00

8

Zajęcia teoretyczne

Ewa  Czyrnia

23.01.2014

9.00 – 15.00

8

Zajęcia praktyczne

Teresa Radelczuk

24.01.2014

9.00 – 15.00

8

Zajęcia teoretyczne

Ewa  Czyrnia

27.01.2014

9.00 – 15.00

8

Zajęcia praktyczne

Teresa Radelczuk

28.01.2014

9.00 – 15.00

8

Zajęcia teoretyczne /

praktyczne

Egzamin teoretyczny i praktyczny

Ewa  Czyrnia

Teresa Radelczuk

 

 

OGÓŁEM:

40

 

 

Zajęcia teoretyczne odbywać się będą w szkolnych warsztatach w sali nr 33. Zajęcia praktyczne odbywać się będą w sali 35 oraz w nowej pracowni obsługi konsumenta.

 

HARMONOGRAM  ZAJĘĆ  NA KURSIE OBSŁUGA KAS FISKALNYCH

 

CZAS TRWANIA: 20.01.2014  -  21.01.2014

 

DATA

CZAS TRWANIA

ILOŚĆ GODZIN

RODZAJ ZAJĘĆ

WYKŁADOWCA INSTRUKTOR

20.01.2014

9.30 – 15.30

8

Zajęcia teoretyczne / praktyczne

Wiesław  Jasielec

21.01.2014

9.30 – 15.30

8

Zajęcia teoretyczne / praktyczne

Wiesław Jasielec

 

OGÓŁEM:

16

 

 

Zajęcia odbywać się będą w szkolnych warsztatach w sali nr 33.

Kierownik Szkolenia Praktycznego

mgr inż. Teresa Radelczuk

OGŁOSZENIE O NABORZE NA KURSY

Informuję, że w naszej w szkole wzorem lat ubiegłych, w czasie ferii zimowych tj. w trzecim i czwartym tygodniu stycznia 2014 roku  odbędą się kursy przyuczające do zawodów:

KELNER, BARMAN, OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH oraz OBSŁUGA KAS FISKALNYCH

Kursy są płatne, stanowią dodatkową ofertę edukacyjną szkoły z której skorzystać mogą także absolwenci.

Odpłatność przedstawia się następująco:

  • Kurs barmański 350 zł
  • Kurs kelnerski 250 zł
  • Operator wózków jezdniowych 400 zł
  • Obsługa kas fiskalnych 200 zł

Kursy są organizowane we współpracy z Zakładem Doskonalenia Zawodowego w Tarnowie i odbędą się jeśli liczebność grupy stanowić będzie najmniej 15 osób.

Więcej informacji oraz zapisy w sekretariacie szkoły oraz u Kierownika Szkolenia Praktycznego.

PLAN PRAKTYK ZAWODOWYCH

W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

 

Lp.

Klasa

Zawód

Wymiar praktyki

Termin

Miejsce

praktyki

1.

III TAK

Technik architektury krajobrazu

3 tygodnie

9 VI  - 27 VI 2014 r.

Przedsiębiorstwa zajmujące się urządzaniem, pielęgnowaniem i ochroną terenów zieleni, możliwość praktyki zagranicznej

2.

III TŻiGD

Technik żywienia i gospodarstwa domowego

6

tygodni

19 V – 27 VI 2014 r.

Zakłady gastronomiczne sieci zamkniętej i otwartej, możliwość praktyki zagranicznej

3.

III TM

Technik mechanizacji rolnictwa

4 tygodnie

2 VI – 27 VI 2014

Zakłady przetwórstwa rolnego i zaplecza technicznego rolnictwa, możliwość praktyki zagranicznej

 

TERMINY EGZAMINU POTWIERDZAJĄCEGO KWALIFIKACJE ZAWODOWE

 

Dla absolwentów wszystkich typów szkół prowadzących kształcenie zawodowe, którzy uzyskali świadectwo ukończenia szkoły w kwietniu lub czerwcu:

 

  1. 1. Etap pisemny

 

17 czerwca 2013 r. (poniedziałek), godz. 12:00 – dla absolwentów wszystkich typów szkół prowadzących kształcenie zawodowe:

 

  1. 2. Etap praktyczny

 

od 18 do 21 czerwca 2013 r. – dla absolwentów techników, techników uzupełniających i szkół policealnych kształcących w tych samych zawodach, w których kształcą technika (szczegółowy harmonogram przeprowadzania etapu praktycznego, o którym mowa w § 113 ust. 5 rozporządzenia, będzie zamieszczony na stronach OKE do 6 kwietnia 2013 r.)

od 1 lipca do 9 sierpnia 2013 r. – dla absolwentów zasadniczych szkół zawodowych i szkół policealnych kształcących w tych samych zawodach, w których kształcą zasadnicze szkoły zawodowe.

 

Przekazanie przez okręgową komisję egzaminacyjną dyplomów do szkół – 30 sierpnia 2013 r. (data wydania dyplomów potwierdzających kwalifikacje zawodowe: 30 sierpnia 2013 r.).

 

Wykaz materiałów i przyborów pomocniczych, z których zdający mogą korzystać w etapie praktycznym egzaminu w zawodach : technik żywienia i gospodarstwa domowego, technik mechanizacji rolnictwa- kalkulator, ołówek, gumka, linijka.

 



 

KONSULTACJE  DLA ABSOLWENTÓW TM i TŻiGD

PRZED EGZAMINEM

POTWIERDZAJĄCYM KWALIFIKACJE ZAWODOWE:

 

Klasa IV TŻiGD  „A”

Teresa Radelczuk   22 V, 29 V - godz. 8.00- 12.00

Elżbieta Kurzawa 20 V godz. 10.30 – 13.15, 21 V godz. 9.00- 12.00

Małgorzata Kolbusz 28 V, 4 VI – godz. 8.00- 12.00

 

Klasa IV TŻiGD „B”

Elżbieta Kurzawa  5 VI -godz. 9.00-12.00, 11 VI - godz. 9.00- 12.00

Danuta Wesołowska  6 V- godz. 8.00, 23 V - godz. 8.00,  13 VI -  godz. 8.00

 

Klasa IV TM

Mariusz Wójtowicz 3 VI – godz. 8.00, 10 VI- godz. 8.00

Grzegorz Grzesiakowski 21 V- godz.8.00, 28 V – godz. 8.00

Paweł Kasprzyk 20 V- godz. 8.00, 21 V – godz. 8.00

 


 

Uczniowie klasy III TŻiGD oraz III TM mają możliwość skorzystania z bezpłatnej  oferty kursowej w dniach 6.V.- 10.V. 2013 r. w ramach praktyki zawodowej .Więcej informacji oraz zapisy u Kierownika Szkolenia Praktycznego.

Ramowy program kursu  dla  Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego

KURS KOMPUTEROWY- OBSŁUGA PROGRAMU GASTRO- SZEF

Gastro Szef – program kalkulacyjno- magazynowy do rozliczenia gastronomii

Program ten umożliwia prowadzenie gospodarki magazynowej wraz z kontrolowaniem procesu produkcji. Program wraz z przepływem towaru od przyjęcia do magazynu po wydanie w kuchni lub barze, kontroluje jego ilość, eliminując możliwości nadużyć oraz pozwala na wydruk niezbędnych dokumentów magazynowych. Współpraca z programem Gastro POS umożliwia tworzenie i drukowanie raportów dotyczących pracy kelnerów, pozwalając na analizę sprzedaży oraz prowizji.

Uczestnicy zajęć poznają :

  • Nawigacje w programie;
  • Wprowadzenie danych do programu;
  • Zasadę pracy z dokumentami;
  • Sposób tworzenia zamówienia;
  • Dokumenty kasowo- bankowe;
  • Zasady pracy w menu sprzedaż/ wyrób;
  • Słowniki organizacji firmy;

 

Ramowy program kursu  dla  Technikum Mechanizacji Rolnictwa

nowoczesne instalacje elektryczne odbiorcze w budynkach

Uczestnicy zajęć poznają :

  • Ustawy, normy, rodzaje schematów elektrycznych instalacji oraz bezpieczne zasady łączenia i budowy instalacji elektrycznych;
  • Praktyczne zapoznanie się z aparaturą umożliwiającą przebudowę, modernizacją i wykonaniem nowoczesnych instalacji elektrycznych odbiorczych w budynku (dostosowanie do wymogów norm UE);
  • Sposoby ochrony przed porażeniem prądem elektrycznym, ochronę przeciwprzepięciową;
  • Sterowanie w obwodach odbiorczych oświetleniowych;
  • Programowanie czasowe;
  • Tworzenie dokumentacji technicznej instalacji elektrycznej za pomocą odpowiednich programów komputerowych;
  • Sposoby instalowania aparatury modułowej;
  • Pomiarami elektrycznymi;
  • Zajęcia prowadzone są na aparaturze modułowej firm Schneider Electric, IGE – XAO

 


 

 

 

INFORMACJA

DLA UCZNIÓW KLAS III TECHNIKUM ŻYWIENIA I MECHANIZACJI

Dniu 21 grudnia br (piątek) o godz. 11. 00  odbędzie się spotkanie z przedstawicielem firmy Kontakt International w sprawie praktyki zawodowej w Holandii.

Spotkanie odbędzie się w szkolnych warsztatach w sali nr 33. Zapraszam uczniów, którzy zadeklarowali chęć wyjazdu.  W spotkaniu konieczna jest obecność rodziców.

 


OGŁOSZENIE O NABORZE NA KURSY

KELNER, BARMAN, OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH, OBSŁUGA KAS FISKALNYCH

Informuję, że istnieje możliwość organizacji w naszej szkole w/w kursów. Kursy są płatne a czas ich realizacji przewiduję na okres ferii zimowych.

Odpłatność przedstawia się następująco:

  • Kurs barmański 350 zł
  • Kurs kelnerski 250 zł
  • Operator wózków jezdniowych 400 zł
  • Obsługa kas fiskalnych 200 zł

Kursy będą organizowane jeśli liczebność grupy stanowić będzie najmniej 15 osób.

Więcej informacji oraz zapisy u Kierownika Szkolenia Praktycznego.

 

 


 

PLAN PRAKTYK ZAWODOWYCH

W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

 

Lp.

Klasa

Zawód

Wymiar praktyki

Termin

Miejsce

praktyki

1.

II TŻiGD

Technik żywienia i gospodarstwa domowego

2 tygodnie

6 V- 17 V

2013 r.

Zakłady gastronomiczne sieci zamkniętej

2.

II TAK

Technik architektury krajobrazu

2 tygodnie

6 V- 17 V

2013 r.

Przedsiębiorstwa zajmujące się urządzaniem, pielęgnowaniem i ochroną terenów zieleni

3.

II TM

Technik mechanizacji rolnictwa

2 tygodnie

6 V- 17 V

2013 r.

Zakłady przetwórstwa rolnego i zaplecza technicznego rolnictwa

4.

III TŻiGD

Technik żywienia i gospodarstwa domowego

6 tygodni

20 V- 28 VI

2013

Zakłady gastronomiczne sieci otwartej

5.

III TM

Technik mechanizacji rolnictwa

4 tygodnie

3 VI -28 VI

2013

Zakłady przetwórstwa rolnego i zaplecza technicznego rolnictwa